Vyřízení vaší objednávky může být zpožděno v řádu několika dnů z důvodu omezení provozu e-shopu související s aktuálně zhoršenou situací spojenou s COVID-19. Děkujeme za pochopení.

kapky, sirupy, roztoky

Jitrocel s vitaminem C, 245 ml, AGEL

Doplněk stravy / ostatní sortiment
Detailní obrázek
Kód zboží:
AGEL00494
Dostupnost:
skladem u dodavatele
Cena s DPH
69 Kč (60 Kč bez DPH)
Vložit počet:

Krátký text

AGEL sirup s jitrocelem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Jitrocel podporuje normální funkci dýchacích cest. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Účinné látky

Lihový extrakt listu jitrocele kopinatého
Vitamin C

Užití

AGEL sirup s jitrocelem a vitaminem C. O účincích obsažených látek se poraďte s lékárníkem. Jitrocel podporuje normální funkci dýchacích cest. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.
Dávkování

Pro dospělé 3 – 5x denně jednu kávovou lžičku (5ml), pro děti od 3 let 1 kávovou lžičku sirupu denně přímo nebo do nápoje.

Příznaky

Je určeno pro děti od 3 let.

Složení

8% lihového extraktu listu jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata) (poměr droga: extrakt = 1:3), vitamin C (kyselina askorbová, askorban sodný), invertní cukr, rozpouštědlo (čištěná voda), konzervant (sorban draselný). Obsahuje 97,5 mg (122% DDD) vitaminu C ve 25 ml.

Související zboží


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena

Navigace
Úvod O nás Kontakt
Rychlý kontakt
Lékárna AGEL
Partyzánská 1521/7
747 05 Opava – Kateřinky
mob.: 720 045 267
info@lekarnaagel.cz https://www.lekarnaagel.cz